Pneuservis
Pneuservis

Pro naše zákazníky nabízíme možnost uskladnění pneu.

Vlastníme největší zouvačku v regionu a zvládneme kolo klidně i 3 metry vysoké!

Pořádná péče o pneu v podobě namazání dosedacích ploch.

Ještě výměna ventilků a pneu může na disk.

Před tím, než Vám nasadíme disky na vůz je třeba je vyvážit.

Vulkanizace

Zrychlená vulkanizace za tepla (při 100 ° C  až 160 ° C) se doporučuje jak pro pneumatiky osobních automobilů, tak i opravy pneumatik s velkým profilem běhounu (těžká, zemědělská, průmyslová). Vulkanizátor splňuje bezpečnostní normy a technické specifikace EU, potvrzené certifikátem CE.

Pomocí vulkanizátoru dokážeme rychle a efektivně opravit poškození diagonálních a radiálních poškození pneumatik, jakož i duše osobních automobilů a dodávkových vozů. Sada doplňků a příslušenství umožňuje provádět opravy na čele, rameni a na boku pneumatiky, jakož i opravovat vnitřní duše a vyměňovat ventily (vyžaduje další připojení). 

Umíme montovat TPMS ventily

TPMS (Tire Pressure Monitoring System) je anglická zkratka označující systém sledování tlaku v pneumatikách. Upozorňuje řidiče na špatně nahuštěné obutí, popř. na defekt pláště. Čidla v kole monitorují tlak v plášti a vysílají signál do centrální řídící jednotky. Palubní počítač pak zobrazuje kompenzovaný tlak vzduchu a přesně hlásí pomalé difuzní úniky i rychlé ztráty tlaku.